Villasının tadilatını yapan işçileri darbetmekle suçlanıyor! Ferman Toprak’dan açıklama

Arabesk müziğin dikkat çeken isimlerinden Ferman Toprak, Beykoz’daki villasının tadilatını yapan işçileri, çıkan tartışmada darbettiği gerekçesiyle karakolluk oldu. Hakkında çıkan iddialara yanıt veren Toprak, asıl mağdurun kendisi olduğunu savundu.

1.5 MİLYON TL YERİNE 800 BİN TL!

İddiaya göre; ‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ şarkısıyla tanınan Ferman Toprak, lüks evini tadilattan geçirmek için 1.5 milyon TL’ye anlaşma sağladı. Tadilatı yapan işçilerin, parayı bir türlü alamadığı öne sürüldü.

Bir süre sonra 48 yaşındaki şarkıcı, 1.5 milyon TL’nin çok olduğunu ve 800 bin TL ödeyebileceğini söyledi. Çıkan tartışmada Ferman Toprak ve arkadaşlarının, işçilere saldırdığı belirtildi. Hastaneye giden işçiler, Toprak’tan şikayetçi oldu.

“ZARARA UĞRAYAN BENİM”

Yaşanan olaylar sonrası Ferman Toprak, hakkındaki iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi. “Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatılmıştır” diyen şarıcı, “Haksızlığa, maddi ve manevi zarara uğrayan taraf şahsımdan başkası değildir” ifadelerini kullandı.

“HAKSIZ KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN GERÇEK OLMAYAN İDDİALAR”

25 senelik sanat hayatımda, kendi kazancımdan fazla, çalışanların, emekçilerin yanında olduğumu; sanat camiasında beni tanıyan herkes bilir. İşçiler ve emekçiler baş tacıyken; sadece tanınırlığımdan yola çıkarak haksız kazanç elde etmek maksadıyla, gerçek olmayan iddilarla tarafıma ve kimliğime zarar veren herkese ilişkin gerekli tüm takip ve şikayetler de yapılacaktır. Olay adli mercilere intikal etmiştir. Tüm şikayetler ve hukuki süreç sonuna karar avukatım tarafından takip edilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir