Huawei Enjoy 70 Pro’nun ilk görüntüleri ve özellikleri sızdı

Huawei, bu ayın başlarında Enjoy 70 adlı yeni akıllı telefonunu Çin’de piyasaya sürdü. Ancak Enjoy 60 Pro’nun ardılı olan ve daha üst seviye özelliklere sahip Enjoy 70 Pro’nun lansman etkinliğinde görünmemesi merak uyandırdı. Ancak son sızıntılar, Enjoy 70 Pro’nun yakın zamanda tanıtılacağına işaret ediyor. Weibo’da WhyLab tarafından paylaşılan sızıntı, Enjoy 70 Pro’nun hem ön hem de arka yüzünü detaylı şekilde gösteren elde çekilmiş fotoğraflarla birlikte cihazın çoğu özelliğini ortaya çıkardı.

Arka yüzünde 108MP ana sensöre ve 2MP derinlik sensörüne ev sahipliği yapacak dairesel bir kamera modülü bulunan cihaz, şık Obsidyen Siyahı renk seçeneğiyle görüntülendi. Telefon ayrıca Karlı Beyaz ve Zümrüt Yeşili renklerde de sunulacak.

Ön yüzde, Enjoy 70 Pro 6.7 inç FHD+ LCD ekranla donatılmış ve görünüşe göre standart 60Hz yenileme hızını korumuş. Cihazın iç kısmında ise, Enjoy 60 Pro’da olduğu gibi Snapdragon 680 4G işlemcisi bulunacak. Bu işlemci, 8GB RAM ve 128/256GB depolama alanıyla desteklenecek. Yazılım açısından cihaz, HarmonyOS 4 işletim sistemiyle çalışacak. Gücünü ise 40W hızlı şarj desteğine sahip 5000mAh bataryadan alacak.

Huawei Enjoy 70 Pro’nun ilk görüntüleri ve özellikleri sızdı

Boyut olarak, Enjoy 70 Pro’nun ince ve hafif bir yapıya sahip olması bekleniyor; cihazın kalınlığı sadece 8.4mm ve ağırlığı 199 gram olacak.

Lansmanla ilgili olarak, sızıntı yapan kişi, cihazın Huawei Nova 12 serisi akıllı telefonlarla birlikte bugün (26 Aralık) tanıtılmasının muhtemel olduğunu belirtiyor. Ancak Huawei, etkinlikte bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı.

Sızdırılan özellikler ve tasarımına bakıldığında, Enjoy 70 Pro‘nun orta segment bir akıllı telefon olarak konumlandırılabileceği görülüyor. Daha fazla güncelleme için gözümüzü açık tutacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir